کودک آنلاین

کودک آنلاین

درباره ی ما

مشاهده اطلاعات درباره ی کودک آنلاین

 

میخواهید بچه دار شوید؟می خواهید دوران بارداری کم خطری را تجربه کنید و فرزند سالمی را بدنیا بیاورید؟ دوران بارداری را پشت سر میگذارید و با مسایل این دوران دست و پنجه نرم میکنید؟ آیا از آزمایشها و مراقبتهای دوران بارداری باخبرید؟ آیا بایدها و نبایدهای این دوران را میشناسید؟ از چگونگی زایمان طبیعی و سزارین مطلعید؟

درمورد نوزاد تازه متولد شده خود چه می دانید؟ آیا میدانید برنامه خواب و تغذیه نوزاد بایستی چگونه باشد ؟ یا چه بیماریهای ممکن است جان نوزاد شما را تهدید کند؟

نحوه رفتار با کودک نوپای خود را میشناسید؟ آیا بهتر نیست قبل از شروع دوران حساس نوپایی ویژگیهای این دوران را بشناسید؟

کودک پیش دبستانی شما به چه چیزهایی علاقمند است ؟ در تربیت کودک خردسال خود با چه معضلاتی روبرو هستید؟ آیا میزان خواب مناسب برای کودک خود را میدانید؟ یا از میزان و نوع تغذیه کودک در سنین مختلف آگاهی دارید؟ برای کمتر شدن تنش ها در خانه و خانواده چه رویکردهایی مناسب است؟

 پدر و مادرها امروزه دیگر از روش آزمون و خطا و قربانی کردن فرزند اول برای پیدا کردن روشهای  تربیتی صحیح و مدلهای رفتاری مناسب استفاده نمیکنند. آنها با استفاده از روشهای علمی و اصولی فرزند پروری دوران بارداری را پشت سر گذاشته و برای داشتن فرزندی سالم و برطرف کردن نیازهای روحی و جسمانی آنها به مطالعه و تحقیق می پردازند.  

تمام سوالاتی که در بالا مطرح گردید، مسایلی هستند که در جوامع دیجیتال ذهن پدر مادرها را بخود مشغول کرده. و اینترنت یکی از مکانهایست که والدین امروزی برای جستجوی جواب سوالهای خویش انتخاب میکنند .

تیم فنی بهمراه دپارتمان علمی کودک آنلاین برآنست که با تدوین مطالب مهم و علمی در زمینه های زنان و زایمان،کودکان و نوزاد ،روانشناسی کودک و خانواده ، دهان و دندان و... درحد امکان و توان خود گامی در جهت بالابردن اطلاعات خانواده ها انجام دهد.

منابع اطلاعاتی کودک آنلاین سایتهای معتبر علمی و نیز مشاورین و متخصیص کارآزموده و لایق می باشد.  در کنار مطالب سایت کودک آنلاین به شما توصیه میکنیم که تنها به مطالب این سایت و سایتهای مشابه اکتفا ننموده ودر هرمورد مستقیما نظر پزشک و متخصص مربوطه را نیز جویا شوید.

 

 

مقاله?ویدیو?کاربر?
لیست مقالات
لیست ویدیو ها
لیست کاربران