کودک آنلاین

موضوع مقاله : تربیت و روانشناسی

دسته بندی : تربیت و روانشناسی

0
اذیت کردن کودکان در مسافرت های دسته جمعی
اذیت کردن کودکان در مسافرت های دسته جمعی مسافرت رفتن با دیگران خیلی خوب است و در عین حال مشکلات خاص خودش را دارد. والدین دوست دارند با خانواده ای دیگر به مسافرت بروند ولی گاهی برای آنها مشکلاتی به وجود می آید. اذیت کردن کودکان در مسافرت های دسته جمعی

اذیت کردن کودکان در مسافرت های دسته جمعی
مسافرت رفتن با دیگران خیلی خوب است و در عین حال مشکلات خاص خودش را دارد. والدین دوست دارند با خانواده ای دیگر به مسافرت بروند ولی گاهی برای آنها مشکلاتی به وجود می آید.
بعضی از خانواده ها به تنهایی مسافرت می روند و فرزندشان را به سفر می برند ، ولی بعضی دیگر مجبورند با چند خانواده به مسافرت بروند تا هزینه های سفر آنها کمتر شود.
وقتی با چند خانواده مسافرت می روید ، گاهی اوقات بچه ها با هم سازگاری ندارند و این موضوع مشکل ساز می شود ؛ به خصوص اگر سفر طولانی باشد. بعضی از بچه ها مدام غر می زنند که چرا صدای ضبط یا رادیو بلند است ، چرا بچه ها دیگر شلوغ می کنند و چقدر هوا سرد یا گرم است.
گاهی نیز آنها آنقدر به یکدیگر فخر می فروشند و به هم پز می دهند که باعث آزار دیگران میشوند.
تحمل شرایط سفر بستگی به سن بچه ها دارد. معمولا بچه های هم سن و سال راحت تر با هم کنار می آیند. بعضی از بچه ها دوست ندارند با دیگران سفر کنند و ترجیح می دهند از ماشین پیاده شوند ؛ بنابراین وظیفه ی والدین است که بچه ها را آرام کنند.
شما میتوانید برای این که سفر بهتری داشته باشید به نکات زیر توجه کنید ؛ با خانواده های دیگر درباره ی شرایط سفر ، برنامه هایتان و این که چطور بیشتر به شما خوش می گذرد ، صحبت کنید.
وقتی بین بچه ها مشکلی به وجود آمد از والدین آنها کمک بگیرید. به فرزندتان بگویید که در مسافرت های دسته جمعی باید پیرو دستورات جمع باشد و تک روی نکند.
وقتی می خواهید دسته جمعی سفر کنید به فرزندتان یاد بدهید که وسایل لازم برای سفر را از قبل آماده کند تا وقتی همه آماده ی سفر هستند دنبال وسایل شخصی خودش نگردد.
وقتی نوبت به رانندگی شما می رسد ، سعی کنید با آرامش رانندگی کنید تا همه لذت ببرند. وقتی بچه ها با هم مشغول بازی یا تماشا کردن فیلم می شوند ، در ماشین آرام تر خواهند بود.
یک مادر میتواند برای همه ی بچه ها قصه بگوید و آنها را سرگرم کند. اگر بچه ها از جایشان راضی نیستند گاهی جای آنها را با هم عوض کنید. مسافرت های دسته جمعی مزایا و معایب خودش را دارد. گاهی بچه ها گریه می کنند و گاهی با هم دعوا می کنند و اینها باعث آزار دیگران می شود . ولی در هر صورت سعی کنید از سفر خودتان لذت ببرید.
منبع : کتاب راهنمای کامل تربیت کودک از  6 تا 9 سالگی
اذیت کردن کودکان در مسافرت های دسته جمعی

چگونه با کودک یازده ماهه تان مسافرت کنید؟چگونه با کودک یازده ماهه تان مسافرت کنید؟

چگونه با کودک یازده ماهه تان مسافرت کنید؟ شاید فامیل و یا دوستان از شما و کودک محبوب و پرطرفدارتان دعوت کنند تا به شهری دیگر نزد آنان بروید. سفر کردن با کودک نیازمند برنامه ریزی و آمادگی خاص و ویژه ای است. بنابراین توصیه هایی در این زمینه میتواند به شما کمک کند تا سفر آسوده تر و خاطره انگیزتری داشته باشید. چگونه با کودک یازده ماهه تان مسافرت کنید؟


بستن چمدان نوزاد برای مسافرتبستن چمدان نوزاد برای مسافرت

بستن چمدان نوزاد برای مسافرت *لباس اضافی که نوع و تعداد آن بستگی به آب و هوای مقصد و مدت مسافرت دارد. بستن چمدان نوزاد برای مسافرت


کاهش مشاجره با کودکان در مسافرتکاهش مشاجره با کودکان در مسافرت

کاهش مشاجره با کودکان در مسافرت واقع بین باشید و در طول سفر از فرزندتان توقعات بجا داشته باشید. حبس شدن در یک فضای کوچک برای بچه ها در هر سنی خسته کننده است، حتی اگر آن سفر برایشان هیجان انگیز باشد. کاهش مشاجره با کودکان در مسافرت

نظرات شما

فقط کاربران می توانند دیدگاه خود را ثبت کنند.
در صورتی که عضو هستید اینجا کلیک کنید
و در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا کلیک کنید.

دیگر مقالات

    مقاله?ویدیو?کاربر?
    لیست مقالات
    لیست ویدیو ها
    لیست کاربران