کودک آنلاین

موضوع مقاله : پیش از بارداری

دسته بندی : پیش از بارداری

5
تعیین جنسیت
تعیین جنسیت رژیم تغذیه: برای 9 هفته قبل از لقاح مصرف مواد غذایی سرشار از منیزیم احتمال پسردار شدن را بیشتر خواهد کرد. تعیین جنسیت

تعیین جنسیت

پسر می‌خواهید؟

رژیم تغذیه: برای 9 هفته قبل از لقاح مصرف مواد غذایی سرشار از منیزیم احتمال پسردار شدن را بیشتر خواهد کرد.

 موز، سیب‌زمینی، استیک، گوشت بره، همبرگر و گوشت بوقلمون را در دستور غذایی خود قرار دهید.

 زمان لقاح: برای داشتن نوزاد پسر، در زمان تخمک‌گذاری نزدیکی کنید تا اسپرم‌های حاوی جنسیت پسر شانس بیشتری داشته باشند.

بهار یا پاییز

فصل پاییز زمان مناسبی برای پسردار شدن می‌باشد. زیرا نوزادان پسر در برابر عفونت‌ها صدمه پذیر تر از دختران هستند.

دختر می‌خواهید؟

رژیم تغذیه:

برای 9 هفته قبل از لقاح مصرف مواد غذایی سرشار از کلسیم احتمال دختردار شدن را بیشتر خواهد کرد.

 پنیر، شیر، ماست، سبزی‌ها، سالاد، ماهی ساردین، هندوانه، خربزه، طالبی، کلم بروکلی، جوانه‌ها و فرنی شانس دختردار شدن را افزایش می‌دهد.

بر طبق این نظریه وجود مواد معدنی کلسیم و منیزیم در خون خانم‌ها، باعث احتمال بیشتر پذیرش اسپرم ماده (حمل‌کنندگان کروموزوم X ) توسط تخمک می‌گردد.زمان لقاح:

زمان نزدیکی نیز می‌تواند در تعیین جنسیت جنین مؤثر باشد. نزدیکی 3 تا 4 روز قبل از زمان تخمک‌گذاری احتمال دختردار شدن را بیشتر می‌کند .

بهار یا پاییز

اگر نوزاد دختر می‌خواهید برای اقدام به بارداری بهتراست فصل بهار را انتخاب کنید.

روش‌های علمی:

بر طبق آمار و احتمال، دختر یا پسر شدن جنین تقریباً احتمال یکسانی دارند و 50/50 است. با این حال گاهی اوقات ممکن است نسبت دخترها به پسرها و یا نسبت پسرها به دخترها زیاد شود.

روش IVF

روش IVF معمولاً برای زوج‌های نابارور انجام می‌گیرد. اما از آن به‌عنوان یک راه مطمئن برای تعیین جنسیت نیز می توان بکار برد.

 با این روش  تعدادی تخمک از خانم گرفته می‌شود و سپس در آزمایشگاه، اسپرم‌ها داخل تخمک‌ها تزریق می‌کنند و جنین تشکیل می‌گردد. پس از آن مورد آزمایش تعیین جنسیت جنین  قرار می‌گیرد و معلوم می‌گردد  جنین پسر است یا دختر پس از آن جنین مورد نظر داخل رحم مادر منتقل می‌شود. ایراد این روش هزینه بالای آن است.
تفکیک و تزریق اسپرم

احتمال به نتیجه رسیدن این روش 70 الی 80 درصد می‌باشد. در این روش اسپرم‌ها گرفته‌شده و از طریق راه‌های آزمایشگاهی تا حدی اسپرم‌ها را تفکیک می‌کنند . یعنی اسپرم‌های حاوی کروموزوم‌های پسر از دختر جداسازی شده و به داخل رحم تزریق می‌گردد. البته باید در نظر داشته باشید که در هر دوره احتمال رخداد حاملگی حدود 30 تا 35 درصد است. یعنی احتمال جنسیت دلخواه 70 تا 80 درصد و احتمال، حاملگی با این روش 30 تا 35 درصد است.

 تعیین جنسیت

ارتباط تغذیه و تعیین جنسیت ارتباط تغذیه و تعیین جنسیت

ارتباط تغذیه و تعیین جنسیت روش انتخاب تعیین جنسیت فرزند با استفاده از نتایج حاصل از تحقیقات دکتر استول کوکسی است. وی با افزودن بعضی عناصر معدنی به رژیم غذایی میتواند تا 80 درصد موفقیت را در مورد نوع جنسیت دلخواه در گاو به دست بیاورد. ارتباط تغذیه و تعیین جنسیت


انتخاب جنسیت فرزند قبل از بارداریانتخاب جنسیت فرزند قبل از بارداری

انتخاب جنسیت فرزند قبل از بارداری امروزه روش هایی به وجود آمده که با تغذیه و تعیین زمان لقاح میزان تعیین جنسیت فرزند به نسبت بالایی افزایش می یابد. اما همه نسبی است و تنها روش آزمایشگاهی است که قطعی می باشد. حال مطلبی خواندنی در مودر تعیین جنسیت فرزند برای شما داریم . با ما همراه باشید. انتخاب جنسیت فرزند قبل از بارداری


تعیین جنسیت فرزندتعیین جنسیت فرزند

تعیین جنسیت فرزند تعیین کننده ی جنسیت فرزند من و شما ، اسپرمی است که خودش را به تخمک می رساند. زیرا اسپرم های مرد ، دو گونه اند : پسر و دختر . اگر اولین اسپرم پسر باشد که خودش را به تخمک می رساند ، فرزند من و شما ، پسر و اگر دختر ، دختر خواهد بود. تعیین جنسیت فرزند


پذیرفتن جنسیت کودکپذیرفتن جنسیت کودک

پذیرفتن جنسیت کودک کودک آنلاین: جنسیت کودکان بخش مهمی از خودپندارۀ آنان را تشکیل می دهد و تصور کودک دربارۀ جنسیتش، به وسیلۀ بازخوردهایی که از جامعه و والدین می گیرد، شکل می پذیرد. احساس نارضایتی کودک از جنسیت خود، می تواند تاثیر زیادی بر اعتماد به نفس او بگذارد.

نظرات شما

فقط کاربران می توانند دیدگاه خود را ثبت کنند.
در صورتی که عضو هستید اینجا کلیک کنید
و در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا کلیک کنید.
22 مهر 1396 - 15:34:12

باران بارانیمطلبتون درمورد منیزیم کاملا اشتباه واتفاقابرعکس رژیم پسردارشدنه!!!

دیگر مقالات

    مقاله?ویدیو?کاربر?
    لیست مقالات
    لیست ویدیو ها
    لیست کاربران