کودک آنلاین

موضوع مقاله : پیش از بارداری

دسته بندی : پیش از بارداری

4
راهنمای انتخاب نام مناسب برای کودک
راهنمای انتخاب نام مناسب برای کودک نام‌گذاری کودک یکی از مراحلی است که پدر و مادر بایستی در آن توافقی را انجام دهند که فرزندشان را در طول زندگی با آن بیش ازهر چیز دیگری سروکار دارد و هرگونه اهمال در زمینه انتخاب نام مناسب برای کودک او را در آینده تحت تأثیر خویش قرار می‌دهد . این حق کودک است که نام مناسب و معناداری داشته باشد. راهنمای انتخاب نام مناسب برای کودک

راهنمای انتخاب نام مناسب برای کودک

نام‌گذاری کودک یکی از مراحلی است که پدر و مادر بایستی در آن توافقی را انجام دهند که فرزندشان را در طول زندگی با آن بیش ازهر چیز دیگری سروکار دارد و هرگونه اهمال در زمینه انتخاب نام مناسب برای کودک او را در آینده تحت تأثیر خویش قرار می‌دهد . این حق کودک است که نام مناسب و معناداری داشته باشد.
این متن به شما کمک می‌کند تا بتوانید نام مناسب و درخوری برای کودک خود انتخاب کنید :

-    اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از دوران کودکی نامی را برای فرزند خود مدنظر داشته‌اید و در آرزوی روزی که او را در آغوش بگیرید نام او را هزاران بار در ذهن خود تکرار کرده‌اید باید به شما پیشنهاد دهیم که در انتخاب خود تجدیدنظر کنید شاید نام انتخابی شما در آن زمان رایج بوده و درباره نسل جدید چندان محبوب و مرسوم نباشد پس اگر این‌چنین است در انتخاب نامی جدید برای کودک خود دوباره تحقیق و بررسی نمایید.-    اسمی را که برای کودک خود انتخاب می‌کنید توجه داشته باشید که تلفظ خوب و آسانی داشته باشد حتی به نحوه رسم‌الخط آن نیز توجه لازم را بنمایید .
-    همچنین به این توجه کنید که  نام کودک معنای خوبی داشته و تاریخچه خوبی به دنبال خود داشته باشد .
-    انتخاب نام کودک بایستی متناسب با نام خانوادگی او صورت گیرد ترجیحاً کودکانی که  نام خانوادگی بلند دارند نامی کوتاه داشته باشند .
-    هر چند که  پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها نقش مهم و قابل احترامی در خانواده دارند و برخی از والدین به دلیل حس احترام به آن‌ها نام‌گذاری فرزندشان را به آن‌ها می‌سپارند اما بایستی قبول کرد که میان آن‌ها و نوه‌شان سه یا چهار نسل فاصله زیادی انداخته و بهتر است که این کار را به پدر و مادر نوه‌شان بسپارند زیرا کسانی که زحمت اصلی بچه‌داری را به دوش می‌کشند همین پدر و مادر کودک هستند .پس بایستی اجازه دهند که نام کودک توسط خود والدین انتخاب گردد.  
-    اگر می‌خواهید بیش از یک فرزند داشته باشید نامی را که انتخاب می‌کنید نام‌های دیگری هم متناسب با همین نام برای فرزندان بعدی خود در نظر بگیرید .   
-    نامی را که انتخاب می‌کنید همان طور متناسب بافرهنگ و قومیت خود می‌باشد متناسب باسن کودک با رفتار و آینده و شخصیت اجتماعی کودک نیز همخوانی داشته باشد . نامی که در کودکی جوانی و کهن‌سالی برازنده او باشد و از آن ابراز نگرانی و شرمساری ننماید .
راهنمای انتخاب نام مناسب برای کودک
نرم افزار انتخاب نام مناسب برای کودک
نام گذاری کودکان دوقلونام گذاری کودکان دوقلو

نام گذاری کودکان دوقلو نام گذاری کودکان دوقلو هم ( مانند سایر جوانب بزرگ کردنش) پیچیده تر از انتخاب نام برای یک کودک است.اگر پیش از به دنیا آمدنشان بدانید که دو فرزند خواهید داشت همه نوع ترکیب اسمی به ذهنتان میرسد. نام گذاری کودکان دوقلو


صدا زدن والدین به اسم کوچک توسط کودکانصدا زدن والدین به اسم کوچک توسط کودکان

صدا زدن والدین به اسم کوچک توسط کودکان کودک آنلاین: گاهی اوقات کودکان یک تا دو ساله والدین شان را با اسم کوچک آنها صدا می زنند. وقتی کودک اسم والدینش را در خانه از دوستان و آشنایان می شنود، آن اسم را یاد می گیرد و والدینش را با آن اسم صدا می زند.نظرات شما

فقط کاربران می توانند دیدگاه خود را ثبت کنند.
در صورتی که عضو هستید اینجا کلیک کنید
و در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا کلیک کنید.

دیگر مقالات

    مقاله?ویدیو?کاربر?
    لیست مقالات
    لیست ویدیو ها
    لیست کاربران