کودک آنلاین

موضوع مقاله : پیش از بارداری

دسته بندی : پیش از بارداری

2
دختر میخواهید یا پسر ؟
دختر میخواهید یا پسر؟‌ چطور فرزند شما دختر یا پسر میشود؟ هر یک از تخمک هایی که از تخمدان هر خانم بالغ در هر ماه تولید و آزاد میگردد، دارای یک کروموزومx میباشد. دختر میخواهید یا پسر؟‌

دختر میخواهید یا پسر ؟
چطور فرزند شما دختر یا پسر میشود؟
هر یک از تخمک هایی که از تخمدان هر خانم بالغ در هر ماه تولید و آزاد میگردد، دارای یک کروموزومx میباشد.درصورتی که نصف اسپرم های مرد (اسپرماتوزوئیدها) دارای کروموزوم x و نصف دیگر دارای کروموزوم y میباشند.
حال اگر اسپرمی که دارای کروموزوم x است تخمک را که دارای کروموزوم x میباشد بارور کند در نتیجه سلول اولیه دارای دو کروموزوم xx است و جنین دختر خواهد شد.
اگر اسپرمی که دارای کروموزوم y میباشد تخمک زن را بارور کند موجب میشود که سلول اولیه دارای یک کروموزوم جنسی x از مادر و یک کروموزوم جنسی y از پدر شود و جنس جنین پسر خواهد شد.
چون اسپرم های هر مرد بالغی به نسبت مساوی کروموزوم x و y دارد،بنابراین به یک نسبت شانس وجود دارد که جنین مادری که حامله شده است، دختر یا پسر گردد.
پدر در ایجاد جنس جنین سهم اصلی را دارد و انصاف نیست که مردی از همسر خود شکایت کند که چرا دختر یا پسر به دنیا آورده است‌،زیرا اسپرم های مرد است که جنس جنین و نوزاد را مشخص میکند.در حقیقت باید گفت تعیین جنس جنین (دختر یا پسر) به دست هیچکدام نیست و هیچکدام نقشی ندارند.
پدرها و مادرها باید بدانند دختر یا پسرشدن نوزاد در یک نوبت حاملگی سبب نمیشود که حاملگی های بعد و آینده ی مادر همان جنس قبلی باشد و باز احتمال دختر یا پسرشدن فرزند ۵۰درصد خواهد بود.
اقدامات لازم برای پسر شدن جنین:
۱-آمیزش جنسی باید هرچه نزدیک تر به زمان تخمک گذاری زن باشد.علائم تخمک گذاری زن عبارتند از:

   _ افزایش درجه ی حرارت بدن زن :زن میتواند هرروز صبح قبل از خارج شدن از رختخواب، درجه ی حرارت خود را بطور دقیق اندازه بگیرد و یادداشت کند.پایین اومدن ناگهانی درجه ی حرارت به میزان چنددهم درجه و بالا رفتن مجدد آن نشانه ی تخمک گذاری است.
   _ پیدایش ترشحات مخاطی(لزج) از دستگاه تناسلی زن
   _ خونریزی بین دو قاعدگی و درد شکم
   _  آزمایش ادرار و تعیین هورمون LH زمان تخمک گذاری را مشخص می نماید.

۲-قبل از هر نزدیکی و آمیزش جنسی ، زن باید درون مهبل خود را با محلول جوش شیرین (دو قاشق غذا خوری جوش شیرین در یک لیتر آب استریل ) به وسیله ی پوار شستشو دهد.این عمل سبب قلیایی شدن مهبل میشود.
۳-در هنگام آمیزش جنسی ، اگر زن به پشت خوابیده باشد و دخول عمیق انجام گیرد،اسپرم دقیقا به داخل دهانه ی رحم ریخته میشود.همچنین زن باید کاملا تحریک جنسی شود.
۴-خودداری از آمیزش جنسی از شروع قاعدگی تا روز تخمک گذاری ضرورت دارد.این خودداری سبب میشود که تعداد اسپرم ها به حداکثر برسد.بنابراین آمیزش جنسی در زمان تخمک گذاری (که در حدود ۱۴روز قبل از قاعدگی آینده می باشد)و محیط قلیائی باعث میشود که اسپرم های نر که دارای کروموزوم y می باشند بهتر به تخمک برسند و در آن نفوذ کنند و جنین ، پسر گردد.
اقدامات لازم برا دختر شدن جنین:
۱- عمل آمیزش جنسی باید تا سه روز قبل از زمان تخمک گذاری انجام گیرد و سپس متوقف گردد یا به عبارت دیگر ۱۷‌ روز قبل از قاعدگی آینده ی زن متوقف شود.
۲-قبل از هر آمیزش جنسی زن باید درون مهبل خود را با محلولی از یک لیتر آب استریل و دو قاشق سرکه ی سفید استریل شستشو دهد تا محیط اسیدی که بی ضرر است به وجود آید.محیط اسیدی مهبل اسپرم های نر را از حرکت باز می دارد.
۳- اگر زن در هنگام آمیزش جنسی به مرحله ی انزال میرسد باید سعی کند از ایجاد آن جلوگیری نماید ، به نظر میرسد رسیدن به این مرحله جریان ترشحات قلیائی را افزایش میدهد و شانس موفقیت اسپرم های ماده را خنثی یا تضعیف میکند.
۴-عمل آمیزش جنسی باید در یک وضعیت رو به رو و نشسته انجام گیرد، بنابراین امکان اینکه اسپرم ها مستقیما در دهانه ی رحم رها شوند کم تر میشود.
منبع:کتاب من و کودک من
دختر میخواهید یا پسر؟‌
تعیین جنسیتتعیین جنسیت

تعیین جنسیت رژیم تغذیه: برای 9 هفته قبل از لقاح مصرف مواد غذایی سرشار از منیزیم احتمال پسردار شدن را بیشتر خواهد کرد. تعیین جنسیت


تعیین جنسیت فرزندتعیین جنسیت فرزند

تعیین جنسیت فرزند تعیین کننده ی جنسیت فرزند من و شما ، اسپرمی است که خودش را به تخمک می رساند. زیرا اسپرم های مرد ، دو گونه اند : پسر و دختر . اگر اولین اسپرم پسر باشد که خودش را به تخمک می رساند ، فرزند من و شما ، پسر و اگر دختر ، دختر خواهد بود. تعیین جنسیت فرزند


روش هایی برای تعیین جنسیت جنینروش هایی برای تعیین جنسیت جنین

روش هایی برای تعیین جنسیت جنین کودک آنلاین: باید توجه داشت که هیچ روش قطعی برای انتخاب جنسیت جنین وجود ندارد و حتی با استفاده از پیشرفته ترین روش ها، امکان تعیین جنسیت به 100 درصد نمی رسد. با این حال بعضی رژیم های خاص و یا روش های آمیزش می توانند در انتخاب جنسیت جنین به والدین کمک کنند.


ارتباط تغذیه و تعیین جنسیت ارتباط تغذیه و تعیین جنسیت

ارتباط تغذیه و تعیین جنسیت روش انتخاب تعیین جنسیت فرزند با استفاده از نتایج حاصل از تحقیقات دکتر استول کوکسی است. وی با افزودن بعضی عناصر معدنی به رژیم غذایی میتواند تا 80 درصد موفقیت را در مورد نوع جنسیت دلخواه در گاو به دست بیاورد. ارتباط تغذیه و تعیین جنسیت

نظرات شما

فقط کاربران می توانند دیدگاه خود را ثبت کنند.
در صورتی که عضو هستید اینجا کلیک کنید
و در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا کلیک کنید.

دیگر مقالات

    مقاله?ویدیو?کاربر?
    لیست مقالات
    لیست ویدیو ها
    لیست کاربران