کودک آنلاین

موضوع مقاله : مادر و فرزندان

دسته بندی : مادر و فرزندان

0
بهبود روابط مادر و دختر
بهبود روابط مادر و دختر : مادر و دختر می‌توانند بهترین دوست یکدیگر باشند و عاشقانه یکدیگر رادوست بدارند. بهبود روابط مادر و دختر

بهبود روابط مادر و دختر

مادر و دختر می‌توانند بهترین دوست یکدیگر باشند و عاشقانه یکدیگر را دوست بدارند. اما گفتنی است که به انجام رساندن این کار به وقت زیادی نیاز دارد، تا بتوانید یک رابطه خوب و درست را در میان خودتان برقرار کنید. انجام این کار همچنین به صبر و بردباری زیادی نیاز دارد و باید با میل و رغبت و رضایت هر دوی شما ایجاد شود.
- با او صحبت  کنید.به حرف‌هایش گوش بدهید.
-کمتر انتقاد کنید.شما با انتقاد کردن بیش از حد از او باعث  می‌شوید تا دخترتان اعتماد به نفسش را از دست  بدهد و استعدادها و توانایی‌های خویش را نشناسد و برای کسب موفقیت تلاشی نکند.-اظهار محبت: دختر دوست دارد مادرش او را در آغوش بگیرد، ببوسد و نوازش کند.
-رازدار باشید
-شادباشید و شادی را به او هدیه دهید. یک مادر افسرده می‌تواند شادی دخترش را خراب کند .
- خودتان را جای او بگذارید.
برخی مادران تصور می‌کنند دخترشان باید بزرگ شود تا بتوانند رابطه‌ای صمیمی با او برقرار  کنند. درحالی‌که یک مادر باید همیشه برای برقراری رابطه‌ای صمیمانه، هیجان‌انگیز و دوست‌داشتنی با فرزندش آماده باشد.
بهبود روابط مادر و دختر
دختر عزیز پدر !دختر عزیز پدر !

دختر عزیز پدر ! یکی از موضوعاتی که امروزه مطرح است رابطه پدر و دختر و مقدار زمانی است که با هم صرف می‌کنند و از مشکلات، خوشی‌ها و نگرانی‌های یکدیگر آگاه می‌شوند. پدر اولین مردی است که به عنوان نمونه جنس مذکر دختر با او آشنا می‌شود. دختر عزیز پدر !


بهبود روابط پدر و دختر بهبود روابط پدر و دختر

بهبود روابط پدر و دختر نقش پدردر زندگی دختر نقشی پررنگ و غیر قابل انکار است این مساله بقدری قابل اهمیت است که روابط پدر و دختر تاثیر مستقیمی بر شخصیت و آینده دختر در اینده بازی میکند .دختری که روابط خوب و مثبتی با پدر خود دارد دارای عزت نفس بالایی نیز میباشد و همین امر باعث میشود که در جامعه از آسیب دور بمانند .


پدران و دخترانپدران و دختران

پدران و دختران کودک آنلاین: پدر اولین مردی است که وارد زندگی دختر کوچکش می‌شود و نقش بزرگی را ایفا می‌کند. او همان غریبۀ شگفت‌انگیز و نماد مردانگی است، بنابراین به یک الگو برای دخترش تبدیل می‌شود. درواقع دختران هر مردی را که وارد زندگی‌شان می‌شود، با پدر خود مقایسه می‌کنند. پدران و دختران


عسل مامان ، پسر مامان !عسل مامان ، پسر مامان !

عسل مامان ، پسر مامان ! ۱ –به او کمک کنید تا احساساتش را بروز دهد. باید او را از سنین خیلی پایین تشویق کرد که در مورد هیجانات درونی صحبت کند. عسل مامان ، پسر مامان !

نظرات شما

فقط کاربران می توانند دیدگاه خود را ثبت کنند.
در صورتی که عضو هستید اینجا کلیک کنید
و در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا کلیک کنید.

دیگر مقالات

    مقاله?ویدیو?کاربر?
    لیست مقالات
    لیست ویدیو ها
    لیست کاربران