کودک آنلاین

موضوع مقاله : رفتار

دسته بندی : رفتار

2
بی قراری کودک زمان تعویض پوشک
بی قراری کودک زمان تعویض پوشک مادری که از اتاق کودکش خارج می شد ، سرش را تکان می داد و می گفت : (( نمی دونم چرا هر وقت میخوام پوشک بچه ام رو عوض کنم ، اینقدر بی قراری می کنه )). بی قراری کودک زمان تعویض پوشک

بی قراری کودک زمان تعویض پوشک
مادری که از اتاق کودکش خارج می شد ، سرش را تکان می داد و می گفت : (( نمی دونم چرا هر وقت میخوام پوشک بچه ام رو عوض کنم ، اینقدر بی قراری می کنه )).
عوض کردن پوشک و لباس بچه ها به مهارت زیادی احتیاج دارد. هرچند این کار ممکن است زیاد طول نکشد ، ولی شما باید صبور باشید ، بچه ها دائم در حال حرکت و ورجه وورجه کردن هستند و دوست ندارند کسی آنها را بگیرد و پوشک و لباسشان را عوض کند.
شما نمی دانید که در دنیای بچه ها چه می گذرد و چقدر با گذشت زمان سلایق و علایق آنها تغییر می کند ، آنها دائم به فکر کاوش کردن در محیط اطرافشان هستند ، بنابراین حتی چند دقیقه هم نمیتوانند روی زمین آرام بگیرند.
شما میتوانید برای عوض کردن پوشک کودکتان حواس او را پرت کنید. وقتی میخواهید پوشک کودکتان را عوض کنید ، اسباب بازی جالبی به او بدهید.
شما همچنین میتوانید برای او آواز بخوانید و وقتی می خواهید پوشک و یا لباس او را عوض کنید او را در بغل خودتان نگه دارید.
وقتی میخواهید پوشک کودکتان را عوض کنید ، اسباب بازی جالبی به او بدهید. شما همچنین میتوانید برای او آواز بخوانید و وقتی میخواهید پوشک و یا لباس او را عوض کنید او را در بغل خودتان نگه دارید.

وقتی می خواهید کودک را عوض کنید و او از دست شما فرار می کند ، عصبانی و ناراحت می شوید ، ولی به خاطر داشته باشید که کودک دوست دارد دنیای اطرافش را بهتر بشناسد ، به همین دلیل فرار می کند و آرام و قرار ندارد.
منبع : کتاب راهنمای کامل تربیت کودک از تولد تا 5 سالگی
بی قراری کودک زمان تعویض پوشک
بی قراری کودکانبی قراری کودکان

بی قراری کودکان هیچ کس دوست ندارد صدای داد و بیدادهای کودکی را بشنود. کودکان وقتی خسته ، گرسنه ، تشنه یا غمگین هستند ، شروع میکنند به داد و بیداد کردن و به این راحتی ها نمیتوان آنها را ساکت کرد. بی قراری کودکان


چگونه کودک خود را از پوشک بگیرید !چگونه کودک خود را از پوشک بگیرید !

چگونه کودک خود را از پوشک بگیرید ! معمولاً بچه‌ها تا هجده ماهگی به حدی از رشد میرسندکه توانایی کنترل مثانه خود را پیدا می‌کنند.اما تقریباً یک سال دیگر وقت لازم هست تا او بفهمد که چه زمانی احساس دفع دارد. بیشتر کودکان بین دو تا سه سالگی آمادگی پذیرش کنترل ادرار و مدفوع را در روز و شب به دست می‌آورند ولی تعداد کمی نیز شاید در20 ماهگی به این آمادگی برسند. بنابراین آموزش را زودتر شروع نکنید و زمانی که احتمال موفقیت شما و کودکتان زیاداست آموزش را آغاز کنید.


ماساژ نوزاد هنگام عوض کردن پوشکماساژ نوزاد هنگام عوض کردن پوشک

ماساژ نوزاد هنگام عوض کردن پوشک :می‌توانید یک یا دو بار در روز وقتی پوشک کودکتان را عوض می‌کنید او را ماساژ دهید. وقتی نوزاد را تمیز کردید قبل از اینکه پوشک جدید به او بپوشانید شکم، پاها و ران او را با روغن یا بدون روغن ماساژ دهید. ماساژ نوزاد هنگام عوض کردن پوشک


سوختگی ادراری بر اثر پوشکسوختگی ادراری بر اثر پوشک

سوختگی ادراری بر اثر پوشک ساییدگی پوست بر اثر استفاده از پوشک میتواند از حد بسیار ناچیزی ، یعنی یک قرمزی مختصر تا زخم های جدی و خونریز متفاوت باشد. بعضی از کودکان که حساس ترند ، همیشه به آن مبتلا میشوند ؛ در حالی که برخی دیگر به ندرت به آن دچار میشوند. سوختگی ادراری بر اثر پوشک

نظرات شما

فقط کاربران می توانند دیدگاه خود را ثبت کنند.
در صورتی که عضو هستید اینجا کلیک کنید
و در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا کلیک کنید.

دیگر مقالات

    مقاله?ویدیو?کاربر?
    لیست مقالات
    لیست ویدیو ها
    لیست کاربران
    به کانال تلگرام کودک آنلاین بپیوندید