کودک آنلاین

موضوع مقاله : رشد

دسته بندی : رشد

13
بازی با کودک 8 ماهه
بازی با کودک 8 ماهه برای بیشتر کودکان ، 8 ماهگی مرحله ی گذار و تحولی کلی است. آنها در این سن علایق شان را پیدا خواهند کرد. این که کودک چه اسباب بازی یی برای بازی کردن میخواهد و یا این که خواهان پرورش چه مهارتی است ، در این سن آشکار می گردد. بازی با کودک 8 ماهه

بازی با کودک 8 ماهه
برای بیشتر کودکان ، 8 ماهگی مرحله ی گذار و تحولی کلی است. آنها در این سن علایق شان را پیدا خواهند کرد. این که کودک چه اسباب بازی یی برای بازی کردن میخواهد و یا این که خواهان پرورش چه مهارتی است ، در این سن آشکار می گردد.
اجازه دهید که علایق خود کودک ، راهنمای انتخاب نوع بازی با او باشد :
مراحل و گام ها :
1 . دالی موشه و قایم باشک با کودکتان بازی کنید. این گونه بازی ها علاوه بر سرگرم کردن کودک ، به او می آموزد که شما و اسباب بازی هایی که پنهان می شوند ، وجود داشته ، حتی اگر او نتواند در آن لحظه آنها را ببیند.
2 . با چیدن اسباب بازی ها روی هم یک برج بسازید و به او نشان دهید که چگونه آن را فرو بریزد . او مجذوب توانایی اش در تولید چنین کار خارق العاده ای خواهد شد.
3 . اسباب بازی هایی را به او بدهید که به راحتی از هم جدا و سپس به هم متصل شوند. کودک به خصوص در این سن ، علاقمند به بازی کردن با این گونه لوازم و اجسام می باشد.
4 . برای کودکتان نقش بازی کنید. عروسکش را ناز کنید و با آن حرف بزنید ، به ته قابلمه بکوبید و کلاه روی سرتان بگذارید . تقلید کردن و ادا درآوردن ، یکی از راه های مقدماتی و ابتدایی یادگیری برای کودک است.
5 . یکی از کابینت های آشپزخانه را به کودکتان اختصاص دهید و آن را با چیزهای کوچک ، قوطی و ظرف های خالی ادویه پر کنید. کودکتان از بازی کردن با آنها لذت خواهد برد.
6 . تا جایی که میتوانید برای کودکتان کتاب بخوانید. او از کتاب های حادثه ای و هیجانی که شما برای او می خوانید ، لذت می برد. سعی کنید او را با انواع مختلفی از کتاب ها ، آشنا کنید.
منبع : کتاب نگاهی نو به پرورش ذهنی کودک
بازی با کودک 8 ماهه
بازی با کودک 9 ماههبازی با کودک 9 ماهه

بازی با کودک 9 ماهه در 9 ماهگی ، سرعت میزان کنجکاوی و دقت کودک نسبت به محیط اطرافش در حال افزایش است و توانایی او در به یادآوردن چیزها ، همچنین در حل مسائل کامل تر می گردد . از بازی کردن با او در این سن فوق العاده لذت خواهید برد : بازی با کودک 9 ماهه


بازی های مناسب برای افزایش توجه نوزادان – بخش اولبازی های مناسب برای افزایش توجه نوزادان – بخش اول

بازی های مناسب برای افزایش توجه نوزادان – بخش اول کودک آنلاین: وقتی‌که کودک مدت طولانی به فضای خالی نگاه می‌کند، خسته می‌شود و تعجبی ندارد که چشمان خسته و بیکار کودک، حالت مات، بگیرد. کودکان با نگاه کردن به اشیاء می‌توانند خودشان را مشغول کنند. بازی های مناسب برای افزایش توجه نوزادان – بخش اول


روش بازی پدران با کودکان نوزاد تا سه ماههروش بازی پدران با کودکان نوزاد تا سه ماهه

روش بازی پدران با کودکان نوزاد تا سه ماهه اکثر پدران واقعا از بودن با کودکشان لذت می برند ولی آنها اغلب به من می گویند: (( نمی دانم با او چکار کنم! یکی دو سال دیگر وقتی بزرگ شد که بتواند توپ بازی کند ، کار من راحت تر خواهد بود. ولی حالا چطور می شود با بچه بازی کرد؟)) در اینجا راهنمایی هایی برای کمک به پدران و کودکان ذکر میشود تا آنها از حضور یکدیگر بیشتر لذت ببرند. روش بازی پدران با کودکان نوزاد تا سه ماهه

نظرات شما

فقط کاربران می توانند دیدگاه خود را ثبت کنند.
در صورتی که عضو هستید اینجا کلیک کنید
و در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا کلیک کنید.

دیگر مقالات

    مقاله?ویدیو?کاربر?
    لیست مقالات
    لیست ویدیو ها
    لیست کاربران