کودک آنلاین

موضوع مقاله : رشد

دسته بندی : رشد

3
بیرون رفتن با کودکان دوقلو
بیرون رفتن با کودکان دوقلو هم شما و هم کودکان دوقلویتان به محرکهای یک محیط متفاوت نیاز دارید.پیاده روی طولانی برای شما ورزش است و به کودکانتان هوای تازه میرساند. بیرون رفتن با کودکان دوقلو

بیرون رفتن با کودکان دوقلو
هم شما و هم کودکان دوقلویتان به محرکهای یک محیط متفاوت نیاز دارید.پیاده روی طولانی برای شما ورزش است و به کودکانتان هوای تازه میرساند.
رفتن به مرکز خرید یا بیرون رفتن برای ناهار حتی اگر با کودکانتان تنها باشید شما را در معرض محیط بزرگسالان قرار میدهد و غالبا فرصت گفت و گو را نیز در اختیارتان میگذارد. غریبه های کنجکاو ، بیشتر والدین دوقلودار را مکررا متوقف میکنند تا چیزی بپرسند و درباره کودکان دوقلو اظهار نظر کنند.
دیدار از دوستان و اقوام باعث میشود بسیاری از والدین و کودکان احساس نشاط و شادابی کنند.بیرون رفتن با دو کودک مستلزم به ساماندهی است ولی در صورت برنامه ریزی میتوانید با حداقل زحمت از عهده ی این کار برآیید.اگر کودکانتان را با خودرو بیرون میبرید حتما آنها را در صندلی مخصوص کودکان بنشانید و کمربندهای آنها را ببندید.
کیف پوشک
کیف پوشک را پر از لوازم ضروری نگهدارید: پوشک اضافی ، شیشه شیر ، لباس ، کیسه نایلون برای پوشک های کثیف ، تشک تعویض پوشک ، قلم لکه بر برای استفاده روی لباس های آلوده ، دستمال مرطوب برای تمیز کردن دست و ناحیه ی پوشک ، پستانک و هر چیز دیگری که فکر میکنید احتیاج دارید.
بعد از بازگشت به منزل کیف را دوباره پر کنید تا همیشه آماده ی استفاده باشد.در این صورت نگران فراموش کردن یک وسیله ی حیاتی نخواهید بود.یک کیف پوشک بزرگ که بتوانید آن را روی شانه بیندازید ، دستان و بازوهایتان را آزاد میسازد تا در خدمت کودکان باشند.بسیاری از مادران به جای کیف پوشک ، از کوله پشتی استفاده میکنند.
کیف پول یا ضروریات خود را در کیف پوشک یا کیف کمری بگذارید تا لازم نباشد یک کیف دیگر هم حمل کنید.
کالسکه
کالسکه ی دوقلوی شما اساسی ترین وسیله است زیرا طناب نجاتی است که شما را به جهان خارج متصل میکند.به شما قدرت میدهد و زمام امور را در کف دست شما میگذارد.طریقه و انعطاف لازم برای ترک خانه همراه با دو کودک را بدون نیاز به کمک دیگران در اختیارتان می گذارد.
پیشنهادهای زیر در مورد استفاده از کالسکه ممکن است به شما کمک کند تا کارآیی گردشها را بالا ببرید:
کالسکه ی کودکان را در خودروی خود نگه دارید به این ترتیب زمانی که میخواهید از خانه خارج شوید یکبار کمتر مجبور میشوید تا خودرو خود بروید و برگردید.
حتی اگر فکر میکنید از کالسکه استفاده نخواهید کرد هرگز خانه را بدون کالسکه ترک نکنید.اگر خودرو نقصی پیدا کند ممکن است لازم شود کودکان را از آن خارج کنید. اگر کالسکه همراهتان نباشد چگونه از عهده ی اینکار برمی آیید؟
اگر نمیخواهید جلب توجه کنید برای یکی از کودکان از آغوشی و برای دیگری از کالسکه تک نفره استفاده کنید. به این ترتیب بیشتر مردم متوجه نمیشوند که کودک دوقلو دارید.( جای کودکی را که در آغوشی و کودکی که در کالسکه است را به ترتیب عوض کنید.)
منبع: کلیدهای رفتار با دوقلوها
بیرون رفتن با کودکان دوقلو
اجازه نداشتن فرزندان برای تنها بیرون رفتن از خانهاجازه نداشتن فرزندان برای تنها بیرون رفتن از خانه

اجازه نداشتن فرزندان برای تنها بیرون رفتن از خانه بسیاری از والدین وقتی که یک کودک ده تا سیزده ساله بودند ، در زمان خودشان ، آزادی بیشتری داشتند ، اما در زمان حال به فرزندان خود کمتر آزادی می دهند ؛ زیرا والدینی که در زمان گذشته زندگی می کردند ، در مقایسه با زمان حال ، شاهد جرم جنایت نبودند. اجازه نداشتن فرزندان برای تنها بیرون رفتن از خانه


استفاده از کالسکه برای کودکاناستفاده از کالسکه برای کودکان

استفاده از کالسکه برای کودکان کودک آنلاین: آیا استفاده از کالسکه ضروری است؟ کودک را می‌توان خارج از تختخواب و در هوای آزاد خوابانید و یا برای مسافت‌های دور او را در اتومبیل قرار داد. ولی بسیاری از مادران به پیاده‌روی علاقه داشته و دلشان می‌خواهد نوزادشان را نیز همراه ببرند. استفاده از کالسکه برای کودکان


خرید رفتن با کودکانخرید رفتن با کودکان

خرید رفتن با کودکان اگر قرار است با کودک خود به خرید یا فروشگاه بروید برایش توضیح دهید که قرار است به کتاب فروشی یا سوپر مارکت یا لباس فروشی برویم و فلان کار را بکنیم. مثالا بگویید : به کتاب فروشی می رویم تا برای شما کتاب قصه و برای بابا کتاب مورد نیازش را بخریم ؛ یا : مامان به کفش ورزشی نیاز دارد. باهم می رویم بخریم. خرید رفتن با کودکان


راهکارهایی برای کاهش مشکلات خرید با کودکانراهکارهایی برای کاهش مشکلات خرید با کودکان

راهکارهایی برای کاهش مشکلات خرید با کودکان - تا جایی که امکان دارد صبح زود برای خرید بروید چون مغازه ها خلوت هستند و کودکتان تازه از خواب بیدار شده و خسته نیست. - قبل از رفتن، دقیقاً برایش توضیح دهید که چه چیزی می تواند انتخاب کند (مثلاً یک آب نبات، دو تا سی دی کارتون، یک بسته برشتوک یا یک اسباب بازی).

نظرات شما

فقط کاربران می توانند دیدگاه خود را ثبت کنند.
در صورتی که عضو هستید اینجا کلیک کنید
و در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا کلیک کنید.

دیگر مقالات

    مقاله?ویدیو?کاربر?
    لیست مقالات
    لیست ویدیو ها
    لیست کاربران