کودک آنلاین

موضوع مقاله : تغذیه بارداری

دسته بندی : تغذیه بارداری

0
تاثیر میوه و سبزیجات در تعیین جنسیت کودک
تاثیر میوه و سبزیجات در تعیین جنسیت کودک مصرف غذاهایی که منابع غنی از دو ماده معدنی کلسیم و منگنز هستند مثل سبزیجات سبز رنگ پیش از باردار شدن ، احتمال به دنیا آوردن فرزند دختر را افزایش می دهد. تاثیر میوه و سبزیجات در تعیین جنسیت کودک

تاثیر میوه و سبزیجات در تعیین جنسیت کودک
مصرف  غذاهایی که منابع غنی از دو ماده معدنی کلسیم و منگنز هستند مثل سبزیجات سبز رنگ پیش از باردار شدن ، احتمال به دنیا آوردن فرزند دختر را افزایش می دهد.
متخصصان با مطالعه روی گروهی از زنان داوطلب متوجه شدند که با دنبال کردن این رژیم غذایی ، 80 درصد از آنها فرزند دختر به دنیا آورده اند.
از سوی دیگر زنانی که بیشتر از خوراکی های حاوی پتاسیم و سدیم مثل موز و سیب زمینی استفاده کرده بودند ، احتمال پسرزایی بیشتری داشتند البته این مورد دوم هنوز به طور جداگانه مورد آزمایش قرار نگرفته است.
این متخصصان معتقدند که دنبال کردن یک رژیم غذایی خاص و درست به زوج های جوان کمک میکند که جنسیت کودک خود را تا حد زیادی بتوانند تعیین کنند.
این رژیم غذایی باید چندین هفته پیش از باردار شدن به کار گرفته شود. این متخصصان برای دستیابی به نتایج فوق مدت 5 سال روی 172 زوج آزمایش کردند که تمایل داشتند فرزند دختر داشته باشند.
چه بخوریم ؟
انواع معینی از میوه ها و سبزی ها به خاطر ارزش تغذیه ای ویژه باید به طور منظم در طول روز انتخاب شوند و این ها انواعی هستند که حاوی ویتامین A و C  و فیبرند. همچنین تنوع در انتخاب نکته مهمی است ، زیرا میوه ها و سبزی ها مواد مغذی دیگری چون فولات ، پتاسیم ، کلسیم و آهن نیز فراهم می کنند.
انتخاب متنوع باعث می شود که ما از فواید بیشتر میوه ها و سبزی ها بهره مند شویم برطبق توصیه متخصصین تغذیه ، مصرف مکمل های رژیمی به جای میوه و سبزی کار اشتباهی اس. زیرا مکمل ها فواید تغذیه ای شناخته شده یا ناشناخته میوه ها و سبزی ها را ندارند.
غذاهای غنی از فولات خطر نقص های تولد را کاهش می دهد. لوبیاهای خشک ، کلم دکمه ای ، مارچوبه ، آب گوجه فرنگی  و آب پرتقال منابع غنی از فولات هستند.اندازه هر واحد
به پیشنهاد انستیتو ملی سرطان یک واحد میوه و سبزی عبارت است از :
1 . یک میوه متوسط یا نصف فنجان میوه خرد شده
2 . سه چهارم فنجان یا 180 میلی لیتر آب میوه صد در صد خالص
3 . یک چهارم فنجان میوه خشک
4 . نصف فنجان سبزی های خام بدون برگ یا پخته شده
5 . یک فنجان سبزی های برگ دار خام مثل کاهو
6 . نصف فنجان ، لوبیای پخته ، نخود ، عدس ، لوبیای قرمز و لوبیای چیتی
در انتخاب میوه ها و سبزی های دریافتی و روزانه افراد ، انستیتوی ملی سرطان توصیه می کند :
حداقل یک واحد میوه یا سبزی غنی از ویتامین A در روز انتخاب شود.
حداقل یک واحد میوه یا سبزی غنی از ویتامین C در روز انتخاب شود.
حداقل یک واحد میوه یا سبزی غنی از فیبر در روز انتخاب شود.
چندین واحد از سبزی های خانواده کلم در هفته نقش حفاظتی در برابر برخی سرطان ها دارند.
منابع غنی از ویتامین A
زردآلو ، گرمک ، هویج ، کلم پیچ ، کاهو ، انبه ، برگ خردل ، کدو تنبل ، اسفناج ، سیب زمینی شیرین ، کدو زمستانی.
منابع غنی از ویتامین C
زردآلو ، گل کلم ، کلم ، گرمک ، گریپ فروت ، خربزه ، کیوی ، انبه ، برگ خردل ، پرتقال ، آناناس ، اسفناج ، توت فرنگی ، فلفل دلمه ای ، نارنگی ، گوجه فرنگی ، هندوانه و آلو.
منابع غنی از فیبر
سیب ، موز ، انگور سیاه ، کلم بروکسل ، هویج ، گیلاس ، نخود و لوبیای پخته ، خرما ، انجیر ، گریپ فروت ، کیوی ، پرتقال ، گلابی ، آلو ، تمشک  ، اسفناج ، توت فرنگی ، سیب زمینی شیرین .
منبع : کتاب تعیین جنسیت جنین
 تاثیر میوه و سبزیجات در تعیین جنسیت کودک
تعیین جنسیتتعیین جنسیت

تعیین جنسیت رژیم تغذیه: برای 9 هفته قبل از لقاح مصرف مواد غذایی سرشار از منیزیم احتمال پسردار شدن را بیشتر خواهد کرد. تعیین جنسیت


ارتباط تغذیه و تعیین جنسیت ارتباط تغذیه و تعیین جنسیت

ارتباط تغذیه و تعیین جنسیت روش انتخاب تعیین جنسیت فرزند با استفاده از نتایج حاصل از تحقیقات دکتر استول کوکسی است. وی با افزودن بعضی عناصر معدنی به رژیم غذایی میتواند تا 80 درصد موفقیت را در مورد نوع جنسیت دلخواه در گاو به دست بیاورد. ارتباط تغذیه و تعیین جنسیت


روش هایی برای تعیین جنسیت جنینروش هایی برای تعیین جنسیت جنین

روش هایی برای تعیین جنسیت جنین کودک آنلاین: باید توجه داشت که هیچ روش قطعی برای انتخاب جنسیت جنین وجود ندارد و حتی با استفاده از پیشرفته ترین روش ها، امکان تعیین جنسیت به 100 درصد نمی رسد. با این حال بعضی رژیم های خاص و یا روش های آمیزش می توانند در انتخاب جنسیت جنین به والدین کمک کنند.


تعیین جنسیت فرزندتعیین جنسیت فرزند

تعیین جنسیت فرزند تعیین کننده ی جنسیت فرزند من و شما ، اسپرمی است که خودش را به تخمک می رساند. زیرا اسپرم های مرد ، دو گونه اند : پسر و دختر . اگر اولین اسپرم پسر باشد که خودش را به تخمک می رساند ، فرزند من و شما ، پسر و اگر دختر ، دختر خواهد بود. تعیین جنسیت فرزند

نظرات شما

فقط کاربران می توانند دیدگاه خود را ثبت کنند.
در صورتی که عضو هستید اینجا کلیک کنید
و در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا کلیک کنید.

دیگر مقالات

    مقاله?ویدیو?کاربر?
    لیست مقالات
    لیست ویدیو ها
    لیست کاربران